productbanner1

Sărbătorim Ziua Internațională a Muncii cu compania de imprimante Kongkim

Ziua Internațională a Muncii

Pe măsură ce 1 mai se apropie, lumea se pregătește să sărbătorească Ziua Internațională a Muncii, o zi dedicată onorării muncii grele și devotamentului lucrătorilor de pe tot globul.LaChenyang (Guangzhou) Technology Co., LimitedSuntem mândri să ne alăturăm acestei sărbători și profităm de această ocazie pentru a anunța anunțul nostru de vacanță.

In onoareaZiua Internațională a Muncii, compania noastră va fi sărbătorită în perioada 1 mai - 5 mai.În acest timp, îi încurajăm pe toți să ia o pauză binemeritată și să se bucure de festivități.Este momentul să recunoaștem contribuțiile lucrătorilor și rolul lor neprețuit în promovarea progresului și a prosperității.

În timp ce sărbătorim această sărbătoare importantă, dorim să asigurăm clienții noștri că operațiunile noastre de afaceri vor continua ca de obicei.Dacă aveți nevoie de publicitate interioară în aer liberImprimantă eco solvent de 1,6 m 1,8 m,imprimantă digitală dtf,mașină de imprimat textile prin sublimare,imprimanta UV a1 a2 a3, echipa noastră va fi disponibilă să vă ajute.Indiferent dacă doriți să explorați gama noastră de produse sau dacă aveți nevoie de asistență pentru probleme post-vânzare, ne angajăm să vă oferim cel mai înalt nivel de servicii.

LaChenyang (Guangzhou) Technology Co., Limited, înțelegem semnificația Zilei Internaționale a Muncii și importanța muncii grele și a dăruirii.Credem în puterea inovației și a tehnologiei de a sprijini eforturile lucrătorilor din întreaga lume.Soluțiile noastre avansate de imprimare și transfer digital sunt concepute pentru a împuternici întreprinderile și persoanele, permițându-le să-și atingă obiectivele cu eficiență și excelență.

Imprimanta Kongkim

În timp ce ne alocam un moment pentru a sărbători Ziua Internațională a Muncii, transmitem cele mai bune urări tuturor pentru o vacanță plină de bucurie și întinerire.De asemenea, ne exprimăm recunoștința tuturor persoanelor harnice care contribuie la succesul organizațiilor și comunităților lor.Fie ca această sărbătoare să fie un timp de odihnă, reflecție și apreciere pentru forța de muncă din întreaga lume.

Mașină de imprimat Kongkim

În concluzie, pe măsură ce sărbătorim Ziua Internațională a Muncii, vă invităm să ne contactați pentru totmașini de tipărit și digitaleare nevoie.Echipa noastră este dedicată să vă servească cu cel mai mare profesionalism și expertiză.Vă dorim o Ziua Internațională a Muncii fericită și așteptăm cu nerăbdare să continuăm parteneriatul nostru cu dumneavoastră.

Nicole Chen

Director de vânzări

ChenYang(Guangzhou) Technology Co., Ltd

Telefon mobil și WeChat și WhatsApp: +86 159 157 81 352


Ora postării: 29-apr-2024